Autoryzowany serwis elektronarzędzi i kosiarek:

O nas

Wolfmann logoSiedziba przedsiębiorstwa mieści się pod adresem: Polna 134-136, 87-100 Toruń. Przedsiębiorstwo "Wolfmann" znajdziesz w rejestrze gospodarczym pod numerem NIP: 8792687441. Jeśli chcesz skontaktować się telefonicznie, wybierz numer +48 608 291 100 lub +48 608 394 500.
Firmę odnajdziesz, korzystając z koordynat: 53.03828457006941, 18.645830099730784.

Nasza misja

Misją naszej firmy jest maksymalne ułatwianie wykonywanych robót wszędzie tam, gdzie wymaga to wiercenia, szlifowania, frezowania, cięcia czy też kucia twardych materiałów budowlanych. takich jak np. beton, żelbet, kamień, cegła. W dążeniu tym jesteśmy nieustępliwi - to właśnie napędza firmę Wolfmann do ciągłego poszukiwania nowych, coraz bardziej skutecznych rozwiązań.
Maksymalnie mechanizując pracę przyczyniamy się nie tylko do wzrostu wydajności i komfortu pracy obsługującego go pracownika, ale również do zmniejszenia zużycia osprzętu. Jednocześnie dbamy o spadek zużycia energii w produkowanych przez nas urządzeniach - dbamy o ekologię i przyszłość naszych dzieci.

Nasza wizja

Naszą wizją jest dotarcie do sieci dystrybucji na całym świecie, tak żeby każdy klient potrzebujący naszych urządzeń był w stanie zdobyć je w ciągu nie więcej niż jednego dnia. Będziemy dalej rozwijać technologię tworzonych urządzeń by w najwyższym możliwym stopniu podnosić komfort i wydajność pracy obsługującego. Będziemy tworzyć markę odpowiedzialną społecznie - zamierzamy dzielić się naszym sukcesem i wspierać ciekawe i wartościowe inicjatywy. Wspierając i dbając o rozwój naszych pracowników stworzona przez nas firma będzie mogła zawsze pochwalić się zespołem wybitnych ludzi, którzy potrafią ze sobą doskonale współpracować i gdzie rozwój kariery zawodowej zależy od wartości jaką dany pracownik wkłada w firmę.Nasz oddział znajduje się przy ulicy Polnej 134-136 w Toruniu, w regionie pełnym uroku,
historii oraz tradycji.

Zapraszamy do Torunia i Bydgoszczy.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i średnich Firm" udzieloną przez PFR S.A.

Copyright 2022 | Wolfmann